LEPŠÍ DOMOV ZAČÍNA U NÁS

V krátkosti o nás

Ambíciou spoločnosti TRNAVA REALITY s.r.o. je ponúknuť všetkým svojim klientom, developerským a stavebným spoločnostiam komplexné služby a riešenia, so zárukou kvality, odbornosti, zodpovednosti s najvyšším nárokom na odbornú znalosť služieb pre zabezpečenie predaja, prenájmu nehnuteľností, vrátane právneho a finančného poradenstva v oblasti sprostredkovania predaja.

Aj keď je TRNAVA REALITY mladou spoločnosťou, vo svojich aktivitách využíva bohatých a dlhoročných skúseností a znalostí z predchádzajúcich spoločností.

Spoločnosť TRNAVA REALITY, s.r.o. bola založená Mgr. Tomášom Málikom v januári roku 2017.

K finálnemu osamostatnenie prišlo po 12-tich rokoch riadenia z jednej z najväčších investičných spoločností v Trnavskom kraji zaoberajúcich sa developerskými projektami, predajom, prenájmom a taktiež správou nehnuteľností.

Mgr. Tomáš Málik bol členom dozornej rady jednej z najväčšej investičnej Trnavskej spoločnosti a taktiež dlhoročným konateľom správcovskej spoločnosti zaoberajúcej sa komplexnou správou budov a riadením správy budov. Svoje skúsenosti sa rozhodol pretaviť a využiť vo vlastnej spoločnosti, uskutočniť svoj sen a napomáhať svojim vlastným klientom.

Mgr. Tomáš Málik
Konateľ / makér

0 %
úspešnosť predaja
0 +
klientov mesačne
0 dní
priemerná doba predaja

Mgr. Tomáš Málik

Konateľ / maklér

Compare listings

Compare